Налаштування таблиць

Для зручності користувачів у сервісі є можливість налаштовувати відображення полів на екрані: приховувати і переміщати поля, змінювати ширину стовпців. Для цього зайдіть у панель Довідники - Налаштування таблиць.

Режими для поточного користувача і для всіх користувачів

Якщо необхідно внести зміни у відображення полів тільки для себе (тобто для поточного користувача), тоді увімкніть Режим: застосовувати тільки для поточного користувача - іконка буде підсвічена рожевим кольором. 

Якщо налаштування відображення полів виконуються для всіх користувачів сервісу (Адміністратор, Логіст тощо), то цей режим вмикати не потрібно. 

Зверніть увагу! Налаштування для поточного користувача мають вищий пріоритет над налаштуваннями для всіх користувачів.

Редагування налаштувань таблиць

У Довіднику Налаштування таблиць виберіть потрібний рядок - відкриється підпорядковане вікно зі списком доступних полів і даними щодо їх відображення. Двічі клікніть на рядок із потрібним полем і у вікні Редагування запису внесіть необхідні зміни:

Для користувацьких полів Довідників Товари, Машини, Задачі (список товарів) у вкладці Загальні також доступні можливості: перейменування поля ("Поле") і зміна типу даних ("Тип даних").

Зверніть увагу! Для деяких рядків Довідника Налаштування таблиць (наприклад, Імпорт) у підпорядкованому вікні немає доступних до відображення полів. Ці рядки призначені виключно для налаштування доступу до функціоналу сервісу.

Переміщення записів у таблиці

Для переміщення рядків у таблицях сервісу увімкніть Режим: Перемістити запис.

Послідовність дій:

Скидання налаштувань за замовчуванням

Для скидання раніше виконаних налаштувань таблиць використовуйте кнопку Скинути за замовчуванням.

 Послідовність дій:

Зверніть увагу: таблиці, в яких збережено налаштування за замовчуванням, виділено зеленим кольором. Таблиці, в які користувач вносив зміни, виділяються чорним кольором.

Налаштування доступу до таблиць

Для кожної таблиці сервісу можна налаштувати доступ користувачів для редагування та перегляду цих таблиць.

У Довіднику Налаштування таблиць клікніть двічі потрібний рядок і у вікні Редагування запису перейдіть у вкладку Доступ. Далі в полях Перегляд і Редагування виберіть ті ролі, яким буде доступний цей функціонал для перегляду або редагування.

Перелік таблиць, що можуть бути налаштовані

1. Таблиці Довідників:

2. Таблиці Документів:

3. Таблиці даних в Мобільному застосунку:

4. Таблиці вікон з налаштуваннями, параметрами, кнопки:

5. Таблиці вікна Властивостей для графічних об'єктів, розташованих на мапі

Зверніть увагу! Вікно "Властивості" відображається при встановленному прапорці "Властивості об'єктів на мапі" на Панелі інструментів