Формування пробного запиту

Для виконання будь-яких операцій з API (v2) вам необхідно отримати ключ доступу та ідентифікатор сесії. Для цього входимо на головну сторінку застосунку розділ Параметри 1 > Ключ доступу 2. За допомогою кнопки "+" 3 додаемо новий ключ доступу. У вікні Додавання запису 4 вносимо вільний опис, та за необхідністі кінцеву дату дії ключа.

Після цього згенерується ключ доступу. Натиснемо Копіювати Ключ доступу 

Далі перейдемо в API (v2) > Auth & Session 1. Натиснемо Try Out 2. В поле Access_code вставимо скопійований в сервісі Ключ доступу 3. Натиснемо Execute 4.


Копіюємо ідентифікатор сесії. Саме його необхідно буде використовувати для виконання методів.

Для виконання пробного запиту в боковому меню вибираємо потрібний нам довідник та тип методу, з яким плануємо працювати. Натискаємо Try out 2. У поле session_ident вставляємо скопійований ідентифікатор сесії 3. За необхідності вводимо кількість сторінок для отримання інформації 4 (Get методи в API (v2) доступні посторінково, обмеження становить 500 записів на кожен запит). Натискаємо Execute 5

У вікні нижче буде доступна відповідь на виконаний запит.

Зверніть увагу! Для можливості використання АРІ у сервісі ANT-Logistics необхідно встановити Тип співставлення кодів ТТ: числовий або текстовий.